• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selin Beauty Center Çanakkale

Adres :

Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi Boğaziçi Konakları 300/1-2 Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Çardak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 112 18 17

Güzellik merkezi ve kişisel bakım sektörünün yıldız kuruluşlarından olan firmamız Selin Beauty Center Çanakkale birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Güzellik ve kişisel bakım sektörü her kadının ilgisini çeken oldukça önemli ve vazgeçilmez bir alandır. Bu alanda sorulara en doğru çözümü alabilmek için deneyimli ve profesyonel hizmetler veren firmalardan yardım almak gerekmektedir. Lazer epilasyon, yüz ve cilt bakımı, makyaj tasarımları, saç bakım ve yenileme işlemleri gibi aklınıza gelen tüm kişisel bakım işlemleri için, güvenilir bir uzmandan yardım almak oldukça önemli bir kuraldır.

Selin Beauty Center olarak Çanakkale şubemizde sizlere çok özel bir güzellik deneyimi yaşatan firmamız, tüm bu kişisel bakım konuları ve çok daha fazlasıyla ilgili sizlere süreklilik içeren hizmetler sunmaktadır. Bir türlü ilerleme kaydedemediğinizi düşündüğünüz tüm sıkıntılarınızla alakalı, en özel çözümler için sizde Selin Beauty Center Çanakkale’yi tercih edin ve rahat edin. Selin Beauty Center Çanakkale olarak, protez tırnak, bölgesel incelme, kalıcı oje & nail art, cilt bakımı, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve kirpik laminasyon gibi birçok işleminizi, alanda deneyimli personellerimizle yerine getiriyoruz.

Sektörlerinde parmakla gösterilen profesyonel ekibimiz sayesinde, kişiye özel hizmetler veren firmamız, sizleri konforlu ve evinizde hissedeceğiniz sıcak bir hizmetle buluşturuyor. Piyasanın belirleyici kuruluşlarından olan Selin Beauty Center, Çanakkale güzellik merkezi ve kişisel bakım sektörüne yepyeni bir ivme kazandırıyor. En güzel anlarınız için sizde misafirimiz olun ve hayatın tadına ortak olun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR