• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sen Tavukçuluk

Adres :

Merkez : 1. Gündoğdu Mahallesi 5720 Sokak No: 20/a Akdeniz Mersin -- Şube 1 : Selçuklar Mahallesi Toroslar Mersin -- Şube 2 : Yalınayak Mahallesi Çifçiler Cad. Öztürkaya Sitesi A Blok No : 5 Toroslar Mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Bakırhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hikmetbakirhan4@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 998 33 56

Whatsapp 2:

0 (554) 167 33 56

Whatsapp 3:

0 (536) 544 33 56

Mersin alışveriş sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile yola çıkan firmamız; çiğ ya da pişmiş piliç ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap eden ürünlerimiz ile müşterilerimizin vazgeçilmez adreslerinden biri olduk. Sağlıklı, doğal, lezzetli ve helal kesim sertifikasına sahip ürünlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk. Amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi hızlı servisimiz aracılığı ile ulaştırmaktır.

Kızarmış piliç denilince bölgemizin akla gelen ilk ismi olan firmamız; zengin menü çeşitliliğimiz ve her yaşa hitap eden özel lezzetlerimiz ile müşterilerimizin gönüllerinde taht kurduk. Kızarmış baget, kanat, kelebek, bonfile ve bütün piliç seçeneklerimiz odun ateşinde nar gibi kızartılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ürünlerimizin protein açısından besin değeri yüksektir. Ayrıca diyet yemeklerinde de kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Kızarmış tüm ürün çeşitlerimizi adresinize kadar getirtebilirsiniz. Bunun için sayfamızda yer alan ara gelsin hattımızdan bize ulaşabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızın ve tüm ailenizin sağlığı için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Özel gün ve yemeklerini için toplu olarak kızarmış tavuk siparişi almaktayız.

Gerek merkez gerek şubelerimizde tüm yasal mevzuatlara son derece dikkat edilmektedir. Satışını yaptığımız ürünlerimiz gıda hijyenine ilişkin tüm önlemler alınarak hazırlanır ve pişirilir. Firma olarak hedefimiz kendi standartlarımızı aşarak sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR