• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şenol Kuyumculuk Karaköy

Adres :

Kemankeş Caddesi No : 15/b Karaköy İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Şakrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

İstanbul Karaköy semtinde hizmet veren Şenol Kuyumculuk Karaköy, birmilyonnokta.com üyesidir. İstanbul’un birçok film sahnesi çekilmiş ünlü semtlerinden birinde hizmet sunan firmamız, altın ve pırlantanın en modern ve zarif halini sizlerle buluşturuyor. Güzelliğinize güzellik katacak farklı model tasarımlarla her tarza uygun mücevherler ile göz dolduracaksınız.

İstanbul takı ve aksesuar sektöründe uzun yıllardan beri bu işi yapmaktayız. Firmamız, mücevherat sektöründe önde gelen firmalardan biri olup kişiye özel sunduğu koleksiyonlarla geniş bir müşteri kitlesine sahip bir kuruluştur. Geçmişten geleceğe uzanan tasarım modelleriyle her yaşa uygun nitelikte mücevherleri bizde bulabilirsiniz. Evlilik ve nişan yüzükleri, pırlanta ve altın bilezikler ve de yatırımlık altınlar ile birçok farklı modelde mücevherleri size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamız, nakit ihtiyacınız söz konusu olduğunda ve bize getirdiğiniz takdirde, altın ve benzeri mücevherlerinize değer biçerek nakit ödemesi yapmaktadır.

Firmamız, İstanbul’da ve tarihin eşsiz güzellikteki Beyoğlu sınırları içerisinde yerli-yabancı turistler için altın ve değerli mücevher koleksiyonunu sürekli yenilemekte ve özgün tasarımlarla sizlere sunmaktadır. Çok kültürlü, kozmopolit bir şehirde ve semtte iş yapabilmek için geniş yelpazeye sahip ürünlerinizin olması gerekir. İşte firmamız bu yüzden böyle bir atmosferde geniş bir koleksiyonla uzun yıllardır bu işi yapmakta ve aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Yatırım yapmak için altın alımında bize başvurduğunuz takdirde; size profesyonel anlamda yardımcı olan uzman ekibimizle destek vermeye çalışıyoruz. Firmamız, yenilikçi bir anlayışla gelişmeleri takip ederek model koleksiyonumuzu geliştirmektedir. Gelecekte de yeniliklerin takipçisi olarak ürün yelpazemizi arttırma yoluna gideceğiz. Siz de keyifli bir alışveriş için bizlere başvurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR