• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serhat Forklift Kiralama

Adres :

Aytop Gıda Sitesi Sultanbeyli/istanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Karadeniz

E-Posta Adresi :

serhat.ansa@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 474 63 36

Whatsapp 2:

0 (552) 474 63 36

Ticaret ve sanayi gibi sektörlerde hizmet veren işletmelerde depo ve üretim tesisi gibi noktalarda yük taşıma gibi işlemler için farklı iş makinelerinin kullanılması gerekebilir. Bu iş makineleri arasında forklift her işletmenin temel ihtiyaçlarından biri olarak gündelik iş hayatında sürekli şekilde kullanılmaktadır. Yine vinç sistemleri, özellikle inşaat, taşımacılık ve endüstri gibi birçok farklı noktada ihtiyaç duyulan sistemler arasında yer alır. Bu iş makineleri çoğu işletme tarafından yüksek maliyetler nedeniyle satın alınan ürünler olmadığı için kiralama yöntemleri tercih edilmektedir. Kiralama yöntemleri konusunda da İstanbul Sultanbeyli ilçesinde yer alan Serhat Forklift Kiralama işletmesi olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunan bir yapı sağlıyoruz.

Serhat Forklift Kiralama işletmesi olarak Sultanbeyli ve civar ilçelerde İstanbul vinç ve forklift sektörü içerisindeki yapımızı koruyarak hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde vinç ve forklift kiralama işlemleri, aylık ve periyodik kiralama hizmetleri, forklift ve vinç işletmeciliği ve uzun süreli kiralama hizmetleri talep edilebilmektedir.

İşletmemizin temel hizmet noktalarından birisi, her zaman bakımlı, güvenilir ve operatör destekli bir şekilde kiralama hizmetlerinin sunulmasıdır. Bu sayede işletmemiz üzerinden hizmet alan her endüstriyel tesis veya her yapı şirketi tamamen güvenilir ve kurallı bir şekilde istediği sonuca ulaşabilir. Özellikle maliyet açısından bu iş makinelerini satın almak yerine kiralamak yöntemi ile çok daha uygun fiyatlı ve avantajlı bir hizmet elde edilerek hesaplı bir sonuç sağlanabilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR