• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seri Asansör

Adres :

Yükseliş Mah. 2124 Sok. Hilal Apt No: 1/6 Kepez Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arif Akgül

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 288 44 80

Whatsapp 2:

0 (535) 638 02 05

Whatsapp 3:

0 (542) 288 44 80

Whatsapp 4:

0 (535) 638 02 05

Asansör genel kelime anlamı olarak insanları ve yükleri bir kattan öbürüne taşıyan, yüksek yerlere çıkarıp indiren elektrikli araç olarak tanımlanmaktadır. Asansör kullanımı apartman kültürünün gelişmesi, inşaat sektörünün yükselişi, kentsel dönüşüm projeleri ve bina katlarının günden güne yükselmesiyle birlikte hızla artmıştır. Dikkate alınması gereken en önemli husus kazaların önlenebilmesi amacıyla asansörlerin bakımının aksatılmaması gerektiğidir.

Firmamız uzman personel kadrosuyla her türlü asansör bakım, onarım, montaj ve revizyonunu itina ile yapmaktadır. Marka vizyonumuz müşterilerimizin can ve mal varlığının korunmasının bizim sorumluluğumuza bağlı olduğunu hatırlamaktır. Misyonumuz ise ihmale mahal vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Arızanın küçüğü büyüğü olmaz felsefesiyle hareket eden firmamız her müşterimizin talebini detaylıca inceleyerek yerine getirmektedir. Antalya Kepez Asansör denilince akla gelmemizin en önemli sebebi sektörde tutunduğumuz güven dalıdır.

Asansör yıllık olarak senkronize bakım gerektiren bir araçtır. Asansör bakımının yapılmaması çeşitli kazalara sebebiyet verebilmektedir. Asansör bakımının kesinlikle aksatılmaması müşterilerimize tavsiye edilir. Ayrıca asansör bakım ve revizyonu için keşif talebi firmamızca ücretsiz bir şekilde karşılanmaktır.

Firma bünyesi olarak başlıca hizmetlerimiz asansör markalarını firma bünyemizde toplamak, asansör teknik servisi, asansör revizyon servisi, asansör tamir servisi, asansör montajı, asansör yedek parça değişimi, asansör yedek parça satışı, acil durumlar için 7 gün ve 24 saat asansör servisi, yürüyen merdiven kurulumu, montajı bakım ve arıza servisini içermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR