• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serkan Mobilya

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 702. Sokak No: 8 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Serkan Çelik

E-Posta Adresi :

aserkancelik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 515 28 31

Whatsapp 2:

0 (533) 515 28 31

Mobilyalar yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının olmazsa olmazlarıdır. İnsan hayatının çok daha konforlu ve huzurlu olması için mobilyaların bin bir çeşidinden yararlanılır. Bu konuda doğru tercih yapmak, iyi bir mobilyacı ile iş birliği yapmakla mümkündür. Antalya Muratpaşa’da faaliyet gösteren Serkan Mobilya firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin gözdesi olmuş, bölgenin en çok tercih edilen mobilya firması konumuna yükselmiştir. Firmamız geçen zaman içinde sürekli kendini yenilemeye devam etmiş, değişen ihtiyaçlara cevap verecek şekilde kendini geliştirmeyi sürdürmüştür. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek çağa ayak uydurmuş, farklılık, kalite ve hızlılık gibi konularda gereken hassasiyeti yerine getirmeyi görev bilmiştir.

Antalya mobilya sektöründe hayallerinizdeki tasarımları ve mobilyaları hayata geçirme başarısı gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta, kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerinin güvenini arttırmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde çözümleyerek üretim yapmakta, marka değeri yaratmayı ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamaktır. Bunu yaparken müşterilerimizi aldıkları hizmet konusunda bilgilendiriyor, işlerimizi büyük bir şeffaflık içerisinde sürdürüyoruz. Her zaman güvenilir bir firma olma, sürekli kendimizi geliştirme felsefesiyle yolumuza devam ediyoruz.

Mobilya dekorasyon, mobilya tasarım merkezi, cnc mobilya tasarımı, özel mobilya tasarımı, Amerikan kapı montajı, panel kapı imalatı, mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, TV ünitesi montajı, mobilya montaj işleri ve daha fazlası için firmamızı tercih edebilir, profesyonelliğin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR