• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seryen Makina

Adres :

Şabanoğlu Mahallesi 72. Sok. No: 40 Samsun » Tekkeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serpil Hancı - Yener Hancı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@seryenmakina.com

Whatsapp 1:

0 (532) 588 91 10

Whatsapp 2:

0 (538) 085 80 19

Firmamız; Samsun sanayi makineleri sektöründe iş makineleri satışı ve yetkili servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz ve çalışma personelimiz ile amacımız siz değerli müşterilerimizin taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılayarak; iş makinelerini ve yedek parçalarını ilk elden kullanıcıya en ekonomik fiyatlar ile ulaşmasını sağlamaktır. Bu amacımız ekseninde sektörde yenilikçi, bölgemizde lider bir firma olmayı hedefliyoruz.

Firma olarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için sahip olduğumuz kalite anlayışımız şunlardır: Satış ve satış sonrası verdiğimiz destek ile müşterilerimizin memnuniyetlerini sürekli kılmak. Her koşulda teknik servis hizmeti sağlayarak müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa sürede gidermek. Ekip çalışmasına güvenmek ve ekip çalışmamız ile ulusal ve uluslararası standartlarda şirket karlılığı sağlamak.

Firma olarak faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişimlerin yakından takipçisiyiz. Bu gelişmelere ayak uydurarak sektörde kalıcı, girişimci ve yenilikçi olmayı istiyoruz. Bunun için pazarın ve müşterilerimizin gereksinimlerine en hızlı çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Alanında uzman çalışma personelimiz ile satın aldığınız ekipmanların tesliminden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada gerek bakım gerek yedek parça tedariki olsun müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Firma olarak güvenilir ticari anlayışımız ile satış sürecimizde müşterilerimize pratik ve uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız. Bunun için farklı finansal imkanları kullanarak ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her aşamada müşteri memnuniyetini temel çalışma prensibi olarak benimseyen firmamız taleplerinize en doğru çözümleri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR