• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevingen Orman Ürünleri

Adres :

Barış Mahallesi Sanayi Sitesi No: 121 Karabük » Safranbolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sevingen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sevingenorman78@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 032 69 81

Whatsapp 2:

0 (537) 591 97 12

Whatsapp 3:

0 (533) 032 69 81

Whatsapp 4:

0 (537) 591 97 12

Günlük yaşamımızda neredeyse her alanda orman ürünlerini kullanmaktayız. Eski çağlardan beri gelen bu durum daha sonra gelişen teknoloji ile inanılmaz bir hal almıştır. Yapmış olduğumuz evlerde ya da kullanmış olduğumuz bazı eşyalarda işlenmiş orman ürünleri kullanılmaktadır. Şüphesiz orman ürünleri işlendikten sonra günlük hayatımızda bizlere kolaylık sağlamıştır. Hatta çevremizde gördüğümüz işenmiş orman ürünleri her zaman çok daha şık durmaktadır. Masalar, sandalyeler ve ahşap evler bizlere çok cazip gelmektedir.

Firma olarak bizler çevrenizde görmüş olduğunuz işlenmiş orman ürünlerine çok büyük katkı sağlamaktayız. Tecrübeli ve deneyimli ekibimiz kaba orman ürünlerinden muhteşem işçilikler çıkarmaktadır. Firmamıza getirdiğimiz orman ürünlerini en son teknoloji araç ve gereçler ile işlemlerden geçirerek kullanılır hale getirmekteyiz. Bünyemizde bulunan araç ve gereçleri kullanarak çok hızlı ve güvenilir işçilik çıkarmaktayız.

Büyük bir özveri ve disiplin ile çalışan firmamız bu konuda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşlemlerimizin her birinde hiçbir detay ve ayrıntıyı atlamadan muazzam işçilik çıkarmaktayız. Giderek büyüyen ve gelişen firmamız kalitesini gittikçe artmaktadır. Müşterilerimize vermiş olduğumuz kusursuz hizmet her daim onların memnuniyetini yakalamaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Karabük ağaç ve orman ürünleri alanında sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için firmamız durmadan çok çalışmaktadır. Ağaç ve orman ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile işimizi büyük bir titizlik ile yaparak kalitemizi ön plana çıkarmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR