• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şevk-et

Adres :

Aynı Ali Mah. 8 Eylül Cad. No: 128/a Yunusemre Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevket Tekin

E-Posta Adresi :

sevkettekin25@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 573 85 38

Manisa restaurant sektörünün en tanınan işletmelerinden biri olan Şevk-et aynı zamanda hizmet ve ürün kalitesi ile rakiplerinin önüne geçen işletmelerin yer aldığı birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Müşterilerine nezih bir mekânda birbirinden lezzetli yemekler sunan Şevk-Et, et yemekleri konusunda bölgesinde yeni standartlar belirlemiş bir işletmedir. Her adımı özel bir özen ve dikkat gerektiren et yemekleri konusunda müşterilerinin sürekli beğenisini kazanan işletme, bunu kaliteye verdiği öncelik sayesinde başarmaktadır.

Et yemeklerinde lezzetin en önemli dayanağı kullanılan etin kalitesi ve lezzetidir. En lezzetli ve kaliteli etler ise, hiçbir yapay gıda kullanılmadan büyütülen büyük ve küçükbaş hayvanlardan elde edilmektedir. Hayvancılık faaliyetlerinin yoğun olarak gerçekleştiği ve kaliteli et üretmek için faaliyet gösteren farklı işletmelerle, kalite gereksinimlerini karşılayan karkasları ve tavukları satın alan işletme, bu karkasların işlemesini ve diğer tüm işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Aynı hassasiyeti salata ve garnitür malzemelerinde de gösteren işletme, yapılacak yemeğe göre özel soslarla marine edilen etler, özenle pişirilerek müşteriye sunulmaktadır.

Yemek ve sunuma verdiği önemi hizmet kalitesine de veren işletme, müşterilerine zengin bir sofrayı en şık haliyle sunmak adına zengin bir menü sunmakta ve tecrübeli garsonları ile hizmet vermektedir. Manisa merkezde müşterilerine kapılarını açan Şevk-Et, et yemeklerini ve et çeşitlerini seven herkesin en az bir kez ziyaret etmesi gereken restaruantlardan biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR