• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Shahina Beauty Studio

Adres :

Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Caddesi İstwest Sitesi A1b Blok Daire 63 ( Star City Karşısındayız ) İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Shahina Alp

E-Posta Adresi :

shaxina.1991@mail.ru

Whatsapp 1:

0 (531) 835 56 18

İstanbul güzellik sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız Shahina Beauty Studio birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Günümüzün güzellik algısı ve ihtiyaçları doğrultusunda pek çok farklı konuda estetik müdahale olmazsa olmaz bir konumdadır. Profesyonel düzeyde yapılan güzellik işlemleri kişileri için oldukça tatmin edici ve uzun ömürlü olabilir. Shahina Beauty Studio ailesi olarak firmamız, İstanbul güzellik merkezi sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzün en popüler ve güncel işlemlerini büyük bir profesyonellik doğrultusunda sunan firmamız, kalıcı güzellik işlemlerine ev sahipliği yapmaktadır. Sunmakta olduğumuz tüm işlemler profesyonel ve deneyimli güzellik danışmanlarımız tarafından verilmektedir. Süreçler her bir müşterimizin fiziksel özellik ve ihtiyaçları doğrultusunda itina ile planlanmaktadır.

Shahina Beauty Studio ailesi olarak günümüzde en sık tercih edilen tüm işlemlere ev sahipliği yapmaktayız. Protez tırnak uygulaması, dudak renklendirme, cilt bakımı, kirpik lifting, selülit tedavisi gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz. Bu işlemlerde tercih ettiğimiz tüm cihaz ve ekipmanlar güvenlik standartlarını yerine getirmektedir.

Sizlere kaliteli ve uzun ömürlü hizmetler sunmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. İşini bilen profesyonel ve deneyimli çalışanlarımız ile hizmetlerimizden alacağınız memnuniyeti en yüksek seviyeye çıkarmak için gereken tüm hizmeti sunuyoruz. Sizler de güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemlere firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için telefon numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR