• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

She's Tırnak & Kirpik Studio

Adres :

İmbatlı Mahallesi 6076 Sokak No: 15 ( Medical Park Yanı ) İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alona Akdeniz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 220 54 57

Güzellik merkezi olarak hizmet veren She’s Tırnak & Kirpik Studio birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve kişisel bakımda en gözde ve rağbet gören hizmetleri sizlere en kaliteli şekilde sunan bir güzellik merkezi olarak huzurunuzdayız. Güzelliğinize etkili ve anlamlı dokunuşlar yapmak için uzman ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Nitelikli güzellik hizmetleri almak için bölgemizde sizlere en iyi seçenekleri sunan bir güzellik merkezi olarak geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Sektörümüzde sizler için en yenilikçi hizmetleri sunmak adına gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

İzmir güzellik merkezi olarak rekabet ettiğimiz sektörde sizlere özel ve kaliteli güzellik ve kişisel bakım hizmetleri vermekteyiz. Güzelliğinizi emanet edebileceğiniz emin eller olarak sizlerin yanındayız. Güzellik merkezimizde; lazer epilasyon, jel tırnak uygulaması, kalıcı oje, kalıcı makyaj, kaş tasarım, hydrafacial cilt bakımı, dudak renklendirme olmak üzere çağımızın en yeni güzellik uygulamaları için sizlerin hizmetindeyiz. Tüm hizmetlerimiz için her türlü donanıma sahip bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

En kaliteli ürünleri kullanarak güzellik uygulamalarımızı steril bir ortamda sağlığınızı ön planda tutarak yerine getirmekteyiz. Güzellik merkezi olarak mutluluğunuza ve yaşam kalitenize anlamlı dokunuşlar yapmaktayız. Sizlerin memnuniyeti için üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Ticari kaygıyı arka plana atarak sizlere uygun fiyatlar ve kampanyalarla hizmet vermekteyiz. Bölgemizde rağbet edilen bir güzellik merkezi olarak her daim hizmet kalitemizi sizlerin aracılığıyla tescillemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR