• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şifa Kupa Terapisi

Adres :

Viraca Mah. Ayrancı Ali Sokak No: 23/a Mustafakemalpaşa Bursa Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Çiçek

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 475 87 58

Whatsapp 2:

0 (538) 475 87 58

Bir insan için sağlıklı bir yapıya sahip olmak yaşamdaki en değerli husustur. Bunun korunması yönünde mutlaka doğru adımların atılması ve gereken özverinin gösterilmesi gerekir. Ancak her şeye rağmen yaşamda birçok farklı şekilde ortaya çıkan sağlık sorunları, insanların yaşamını etkileyen bazı olumsuz durumları meydana getirebiliyor. Bu sorunların çözümüne yönelik asıl tedavi metotlarının yanı sıra oldukça olumlu sonuçlar veren alternatif yöntemler de bulunuyor. Bu konuda özellikle uzun yıllardan beridir insanların fayda sağladığı hacamat yöntemi birçok rahatsızlığın giderilmesi konusunda oldukça yardımcı bir işlev görüyor. Bizler Bursa Şifa Kupa Terapisi sağlık hizmetleri olarak bu işlemin uygulanması noktasında müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Alanında uzman ve bilgili çalışanlarımızla her rahatsızlığa yönelik çalışmalarımızda oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Daha iyi bir yaşam konforuna ve rahatlığına sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz her zaman kaliteli ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bu sağlık sektöründe temel önceliğimiz daima insan sağlığı ve insan yaşamına verdiğimiz değerdir. Bu konuya gerekli özeni göstererek hizmetlerimizi sunmakta ve danışanlarımızın beklentilerine en iyi karşılığı vermeye çalışmaktayız. Çalışmalarımızı daima yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimiz dahilinde gerçekleştirerek insanlara faydalı olmaktayız.

Çalışmalarımızda daima kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini referans alan bir bilinçle hareket etmekteyiz. Bu tekniklerin başarılı sonuçlarından her insanın yararlanması için markamızı bu hizmet sektöründe daha iyi noktalara ulaştırmak çabası içerisindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR