• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıhhi Tesisatçı Mesut Kurt

Adres :

Orta Mah.1292 Sok. No: 14 Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Kurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 202 75 08

Whatsapp 2:

0 (545) 922 04 45

Hayatın her alanında tesisat çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde pek çok firma tesisat hizmeti vermektedir. Fakat bu firmalar arasında güvenilir olan isimlerin sayısı oldukça azdır. Tesisat alanında yapılan çalışmalarda kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekir. Aynı zamanda kaliteli işçilikle çalışmalar gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde kalitesi düşük malzeme ve kötü işçilik nedeniyle yapılan çalışma uzun ömürlü olmayacaktır.

Sıhhi Tesisatçı Mesut Kurt, her zaman hizmetinizdedir. Evinizin veya iş yerinizin sıhhi tesisatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. İşimizi severek ve büyük bir özenle yapıyoruz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapabiliyoruz. Aynı zamanda sıhhi tesisat için plan – proje hazırlıyoruz. Plan – proje hazırlığı sırasında sizlerle iletişim halinde kalıyoruz ve bu doğrultuda sizlerin isteği üzerine en iyi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Firma olarak geniş çalışma alanına sahibiz. Su tesisatı üzerine verdiğimiz hizmetin yanında elektrik tesisatı üzerine de çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Elektrik tesisatı için tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Elektrik tesisatına özel plan – proje oluşturuyoruz. Evinizin veya iş yerinizin fayans döşemesini yapıyoruz. Firmamızda farklı modellerde fayans bulunuyor. Sizlerin isteği üzerine tercih edilen fayansı kısa süre içerisinde uyguluyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimiz sayesinde tüm çalışmaları vaktinde tamamlıyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlarken zamandan da tasarruf sağlıyoruz. Uygun fiyat aralığında verdiğimiz hizmet sayesinde Antalya tesisat ve bakım onarım sektörünün önde gelen isimlerinden oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR