• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sılam Tesisat

Adres :

Şehitler Mah. 2603. Sok. No: 55/4 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammer Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yilmazmuhammer667@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 567 05 25

İstanbul’da hizmet vermekte olan Sılam Tesisat birmilyonnokta.com un üyesidir.İstanbul tesisat ve bakım onarım alanında nüfus yoğunluğu fazla olan Esenyurtta pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında müşterilerimizin güvenle tercih ettiği firmamızın geniş müşteri potansiyeli bulunmaktadır.

Firmamızın hizmetleri arasında su tesisatı, doğalgaz tesisatı, kombi ve petek bakım ve tadilatı, tıkanıklık açma, musluk ve klozet tamiri, yere ve duvarlara zarar vermeden su kaçağı tespit etme sayılabilir. Kombi ve peteklerin belli aralıklarla bakımının yapılması müşterilerimizin hem yakıttan tasarruf etmesi için hem de kombi ve peteklerin kullanım süresinin uzaması için önemlidir. Musluklarda ve klozetlerde tıkanıklık olduğunda evlerinizin iş yerlerinizin su altında kalma riski söz konusu olduğundan hızlı bir şekilde çözülmesi gerekmektedir.

Saydığımız hizmetlerimizin tespiti ve tadilatı için personellerimiz tam donanımlı olarak adresinize ulaşır. Firmamız, işlerinde tecrübeli ve uzman olan kişilerle çalışmaktadır. Çözüm odaklı yaklaşımımızla müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki taviz vermez prensibimiz sayesinde yıllardır sürdürdüğümüz başarımız bizi öncü bir firma konumuna getirmiştir. Yoğun iş tempomuza rağmen tüm arayan müşterilerimize hızlı dönüşler yapmaktayız. Bizi aradığınızda en geç 25 dakika içinde hizmetin sunulacağı adrese ulaşmaktayız.

İrtibat numaralarımızdan bize her gün her saat ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet karşılığında uyguladığımız uygun fiyat politikamızla sizlerin tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu memnuniyeti devamlı hale getirmek için çok çaba sarf ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR