• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simge Kasap Burger

Adres :

Tuncay Artun Cad. Reşitpaşa Mah. No: 139/a ( Şok Market Yanındayız ) İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Öner

E-Posta Adresi :

volkanoner0434@gmail.com

Fast food sektöründe faaliyet gösteren Simge Kasap Burger birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmetlerle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Yılların deneyimine sahip bir fast food lokantası olarak güler yüzlü personellerimiz ve ustalarımızla sizlerin hizmetindeyiz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizle damak tadınıza hitap etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanda verdiğimiz kaliteli hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

İstanbul fast food sektöründe geniş müşteri kitlesine hitap ederek ilk sıralarda yer almaktayız. En hijyenik ortamda ve koşullarda en sağlıklı ürünleri kullanarak sizlere hazırladığımız lezzetlerimizle ilk tercihleriniz arasında yer almayı başardık. Sizlere; et burger, kasap köfte, et ve et ürünleri satışı yaparak hizmet vermekteyiz. Sizlere geniş yelpazede sunduğumuz hizmetlerle talep ve beklentilerinize en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Titiz bir şekilde sizlere verdiğimiz hizmetler ve güler yüzlü personellerimizle hitap etmekteyiz.

İlk günden beri müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri geliştirerek yenilikçi bir anlayışla faaliyet göstermekteyiz. Her defasında daha nitelikli hizmetler sunmak adına sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Müracaat edebileceğiniz en güvenilir ve doğru bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Tüm hizmetlerimizi aradaki engelleri kaldırmak adına uygun fiyatlarla sunmaktayız. Makul fiyatlarla kaliteli hizmetlerle buluşturarak sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşen her şeyi misyon edinerek faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Ticari kaygıdan uzak hizmet politikasıyla sizlere en iyi şekilde karşılık vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler