• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simpaş Sigorta Başakşehir

Adres :

Mimar Kemalettin Bulvarı Vadiyaka Sitesi Ahsen Sok. E Blok No: 1a İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Murat Karayel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

basaksehir@simpassigorta.com

Whatsapp 1:

0 (543) 685 22 49

Whatsapp 2:

0 (532) 404 54 37

Simpaş Sigorta Başakşehir, İstanbul sigorta finans sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Son yıllarda sigorta yaptırmanın önemi çok daha fazla artmıştır. Çünkü yaşanabilecek olası olumsuz durumlar karşısında önceden önlem alınması zararı en alt seviyelere indirmektedir. Dolayısıyla da sigorta yaptırmak aslında geleceği güvence altına almak olarak da değerlendirilebilir. Simpaş Sigorta Başakşehir olarak her zaman sizlerin yanındayız. Sunduğumuz hizmetler içerisinde zorunlu deprem sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası başta olmak hizmet yelpazemiz oldukça geniştir.

Hizmet verdiğimiz branşlardan bahsedecek olursak ev, iş yeri, deprem, kasko, inşaat, trafik, bireysel emeklilik, yangın, nakliyat, sağlık, montaj olarak yer almaktadır. Siz de bu branşlardan biri hakkında sigorta yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçin. Çünkü alanında uzman kadromuz ve sunduğumuz poliçelerimiz ile profesyonel bir çalışmanın adresi konumunda yer almaktayız.

Her geçen gün artan sigorta işlemleri çeşitleri farklı farklı ihtiyaçlardan kaynaklanmaktadır. Örneğin nakliyat sigortası, taşınma esnasında yaşanan sorunların neden olduğu ekonomik sorunlar için alınabilecek en iyi çözüm seçeneğidir.

Kasko ve trafik sigortası aslında belli noktalarda çok fazla benzer noktasına bulunan iki sigorta çeşididir. Ancak çeşitli yönlerden de birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu nedenle sigorta işlemlerinde bu durumlara dikkat edilmesi çok önemlidir.

Firmamız olarak her an sizlerin yanındayız. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece bir telefon mesafesinde olduğumuzu unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler