• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Simpaş Sigorta Üsküdar Şubesi

Adres :

Halk Caddesi Sunar İş Merkezi Kat: 2 Ofis No: 203 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Uzun - Şevket Talha Apuhan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uskudar@simpassigorta.com

Whatsapp 1:

0 (536) 270 91 14

Whatsapp 2:

0 (532) 528 18 52

Firmamız Simpaş Sigorta Üsküdar Şubesi Türkiye’de onlarca farklı işletmeye ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Yaşamın her alanında, sahip olunan değerlerin güvence altına alınması oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Aklımıza gelebilecek pek çok farklı alanda sigorta yaptırmak uzun vadelerde sahip olduklarımızı güvence altına almanın en güvenilir yollarından biridir.

İstanbul sigorta finans sektöründe yılları aşkın tecrübesi ile hizmet veren firmamız sizlere sigortacılığın her alanında kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Alanında deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanda verimli çözüm önerilerini hayata geçiriyoruz. Hizmet yelpazemizi ise modern bir anlayış çerçevesinde genişletmeye devam ediyoruz.

Simpaş Sigorta Üsküdar Şubesi ailesi olarak araç sigortasından sağlık sigortasına kadar pek çok işlemi işletmemizde gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir doğal afet ya da deprem gibi kazalar karşısında konutlarınız için yaptırabileceğiniz oldukça geniş bir sigorta yelpazesini sunuyoruz. Tüm bu işlemler ve süreçler profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından en verimli olacak şekilde organize edilmektedir.

Şubemizin vermekte olduğu hizmetlerde göz önünde bulundurduğu en önemli konu, müşteri memnuniyetini doğru şekilde sağlamaktır. Bu doğrultuda sürdürmekte olduğumuz tüm işlemlerde avantajlı teklifleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek tüm sigorta işlemleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere yüksek kaliteli süreçler sunmak için hizmet kapsamımızı her geçen gün genişleterek kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler