• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şimşek Ekmek Ve Unlu Mamülleri

Adres :

Subaşı Mah. Çamlıca Yolu 55/a Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Caner Şimşek

E-Posta Adresi :

zecsimsek8486@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 573 10 95

Şimşek Ekmek ve Unlu Mamülleri ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden çalışmalarımızı tanıtmaktayız. Manisa pasta ve pastane sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken müşteri memnuniyetini ve güvenini yüksek tutmaktayız. İşletmemizde farklı lezzetleri özenle hazırlayarak satışa sunmaktayız. Tüm lezzetler özenle her sabah yapılmaktadır.

Turgutlu üzerinde bulunan işletmemizde farklı lezzetleri hazırlayarak satışa sunmaya özen gösteriyoruz. Unlu mamülleri sınıfına giren birçok lezzeti hazırlıyoruz. Ekmek çeşitlerimiz başta olmak üzere pide, kurabiye, simit ve poğaça gibi farklı lezzetler üretiliyor. Bizler üretim ve satış noktası olarak her gün geniş kapsamlı çalışmalarla hizmet veriyoruz. Sadece ekmek, pide, poğaça ve simit satışı yapmıyoruz. Tuzlu ve şekerli olmak üzere farklı lezzetler hazırlıyor. Tatlı çeşitlerimiz, kurabiye çeşitlerimiz, kek ve börek çeşitlerimiz özenle hazırlanıyor. Ürünlerimizin genelinde lezzetli, doğal, kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede ürünlerimizin lezzetini arttırıyor ve koruyoruz.

Her sabah özenle hazırlanan bu lezzetler uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor. Gün içerisinde istediğiniz lezzeti rahatlıkla burada bulabilirsiniz. İşletmemizde aynı zamanda pasta çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz pasta, kek, kurabiye siparişi verebilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için işletmemizi tercih edebilir, paket satışı hizmetimizden faydalanarak istediğiniz lezzeti taşıyabilirsiniz. Bizler farklı ürünlerimizle sektörün en iyi hizmetini sunmaya devam edeceğiz.İşletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler