• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonu

Adres :

Hacı Celal Mahallesi Özcan Genç Caddesi No: 13 Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Şimşek - Barış Şimşek - Kerim Şimşek

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 599 25 30

Whatsapp 2:

0 (542) 677 20 44

Whatsapp 3:

0 (541) 655 60 30

Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonu, etli pide severlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Enfes etli ekmeği ile Karaman Merkez içerisinde hizmetlerine devam eden firmamız, bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak kadrosu ile kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Etli ekmek ve ızgara kebap sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonu firmamız; enfes lezzet, makul fiyat ve üstün kaliteyi birleştirerek yüksek kalite standartları çerçevesinde sizlere en doğru hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzman etli pide ustaları ile çok ince açılan ve bol et ile yapılan etli pidesini siz müşterilerine sunan işletmemiz, fırında sütlaç ve tatlı severlerin de uğrak yeri olarak dikkat çekiyor. Geleneksel Türk Mutfağı ve Konya ve Karaman bölgesine özgü etli ekmek geleneğinin harmanlanması ile oluşan lezzet anlayışımızla üstün kaliteden anlayan müşterilerimizin gözde adresi olmaya devam ediyoruz.

Izgara kebap ve porsiyon etli ekmek gibi pek çok çeşit hizmetleri bünyesinde bulunduran lokantamız içerisinde aile salonumuz vardır. Çeşitli organizasyonlarınız için toplu etli ekmek siparişleriniz ve ev ve işyerlerine sipariş alınmaktadır. Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonumuz, yüksek kalitede standartları kapsamından ödün vermeden zengin içerik ve makul fiyatları sizlere getiriyor. Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonu firmamız, sizlerin değerli yorumlarına göre sürekli olarak kendini yenilemeye devam ediyor. Şimşek Etli Ekmek Ve Izgara Salonu olarak, Karaman Merkez Etli Ekmek ve Izgara Restoran şubemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR