• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinan Demir Ortez Protez

Adres :

Merkez Mah. Doktor Sadık Ahmet Cad. No: 26/28a İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

demirortez@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 964 18 45

Whatsapp 2:

0 (532) 058 37 75

Sinan Demir Ortez Protez markamız, kendi sektörü içerisinde en başarılı markaların başında gelmekte ve https://birmilyonnokta.com/internet web sitesi üyesi olarak da alanında profesyonel düzeydeki teknik çalışmalarına da devam etmektedir. İstanbul Bağcılar medikal ve tıbbı cihaz hizmetleri sektörü içerisinde oldukça başarılı ve nitelikli çalışmalara imza atmış olan söz konusu işletmemiz, genel medikal ürünler ve protez hizmetleri alanında da oldukça profesyonel düzeydeki hizmetlerine devam etmektedir.

Sinan Demir Ortez Protez firmamız, kendi alanında oldukça modern ve zengin içerikli ürün portföyü ile öne çıkmakta ve pek değerli müşterilerini de kesinlikle mağdur etmeden envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Özel tabanlık hizmetleri, korse satış işleri, ayakta durma sehpası ürünleri, genel olarak profesyonel protez ve ortez ürünleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi alanında oldukça nitelikli ve başarılı hizmetleriyle de öne çıkmaktadır.

Profesyonel düzeydeki medikal ve tıbbi cihaz çalışmaları ile sektöründe oldukça önemli bir noktada yer alan Sinan Demir Ortez Protez markamız, uluslararası yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Gün içerisinde; GSM telefon numaramız, firma web sitemiz veya İstanbul ili Bağcılar şube merkezimiz aracılığıyla bizlere anında erişim sağlayabilirsiniz. Söz konusu bu gibi platformlar aracılığıyla Sinan Demir Ortez Protez markamızla iletişime geçebilir ve oldukça zengin içerikli genel firma ürün portföyümüz hakkında da geniş ölçüde bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR