• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sınav Kurs Karataş

Adres :

Karataş Oskapark Bgiriş Kat: 3 Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gamze.saglam@sinav.k12.tr

Whatsapp 1:

0 (551) 058 86 66
Deneyimli ve her geçen gün büyüyen kadromuzla, özverili ve bilinçli bir çalışma anlayışını bir araya getirdiğimiz iyi insan yetiştirme prensibimizden taviz vermeden yolumuza devam edebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin akademik seviyelerinin yanı sıra sosyal, psikolojik, kültürel birikim ve seviyelerini de gerekli özeni göstererek geleceğe iz bırakacak bir nesil için yoğun çaba sarfediyoruz. Her bilgiyi en değerli bilgi, her öğrencimizi en değerli öğrenci olarak görüp en yüksek verimi almayı hedefliyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.
Öğrenme anne karnında başlayıp, hayat boyu devam eden bir süreçtir. Bu süreçte öğrenmemizi etkileyip şekillendiren bir çok etken bulunur. Doğru öğrenmeyi gerçekleştirirken her öğrencimizin öğrenme süreçlerini en doğru şekilde tahlil ederek en uygun yöntemlerle programlarımızı uyguluyoruz. Var olan yanlış öğrenmeleri kararında bir disiplin, baskı oluşturmayan takip ve öğrencilerin öznel öğrenme becerisini göz önünde bulundurarak doğruları ile değiştiriyoruz. En önemlisi; tüm çocuklarımızın bu sürecin gönüllü bir çalışanı olmalarını sağlıyor, bu süreci çekilebilir hale getiriyoruz.
Aslında her şeyden önce onları her koşulda karşılıksız sevdiğimizi hissettiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR