• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinem Kreş Anaokulu Çocuk Kulübü

Adres :

Yeniköy Mah. Cumhuriyet Cad. No: 30 Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Akpınar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 814 72 39

Whatsapp 2:

0 (532) 361 63 71

Sinem Kreş Anaokulu Çocuk Kulübü birmilyonnokta.com üyelerinden olup farklılıklardan ve fırsatlardan yararlanan bir firmadır. Okul öncesi eğitim çağındaki çocuklarında geleceklerine yön vermesi ve eğitimlerinin desteklenmesi için resim, müzik ve oyun etkinlikleri gibi birçok çeşitli alanda desteklenmesi önemlidir. Yapılan bu etkinliklerde çocukların sosyal uyum yetenekleri, paylaşma ve dayanışma gibi birçok özelliği okul öncesinde öğrenmesi okul hayatında da başarı getirecektir. Çocuklarımızın kişisel yeteneklerini erken yaşta keşfetmek, sorumluluk bilinçlerini bu yaşta geliştirmek hem bireysel hem de toplumsal olarak etkili bir başarıdır.

Antalya Eğitim sektörüne sağladığımız ve sağlamak istediğimiz katkıları her geçen geliştirmek, ilerletmek ve özgünleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Türk Milli Eğitiminin temel ilkeleri ve genel amaçları doğrultusunda hizmet etmekteyiz. Çocuk kulübümüzde görev alan öğretmelerimiz veya öğreticilerimiz okul öncesi çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun olmuş alanlarında oldukça başarılı, kendilerini bu alanda geliştirmişim işlerinin ehli olan bireylerdir. Genellikle 3-5 yaş grubu olan gelecek nesil öğrencilerimize bize emanet edilen zaman içerisinde güvenli ve dikkatli bir şekilde bakılacağından ve olumlu gelişmeler kat edeceklerinden emin olabilirsiniz.

Hayatınızın ve hayatımızın en büyük değeri olan çocuklarınızı bizlere gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Bizlerin de geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza başarılı ve iyi bir şeklide katkımız olmasından onur ve gurur duyarız. Okul öncesi eğitim çağındaki çocuklarınızın çağdaş, eğlenceli ve yenilikçi hayatlarına destek olabilmemiz için bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR