• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinmez Cam

Adres :

İmbatlı Mah. 1825 Sok No: 2/b İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

İskender Soyusinmez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 283 40 69

Cam dekorasyon alanında son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta olan Sinmez Cam isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olanlar arasında yerini almış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve hizmet sunuyor. İşinde uzman çalışan kadrosu ile firmamız, bu sektörün en kaliteli hizmetini sunarak oldukça rehavet görmektedir. İzmir halkının tüm ihtiyaçlarına tek başına cevap olabilen firmamız, her geçen gün kendini biraz daha geliştirip büyütüyor ve hizmetlerine yenilerini katarak geniş yelpazeli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Daha önce eşi benzeri bir hizmetten denk gelmediğinizi iddia ediyor ve sizleri de bu hizmet ile tanışmaya davet ediyoruz.

İzmir cam dekorasyon, uzman olduğu alanda yani cam dekorasyon alanında hizmet sunmaktadır. Firmamız Türkiye'nin en kaliteli ve en şık cam balkon sistemlerinin üretimini yapmaktadır. Ayrıca firmamız ofis bölme sistemleri, cam kapı sistemleri ve vitrin camı gibi birçok hizmeti ile karşınızda. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Firmamız tüm hizmetlerinde adeta kalitesini konuşturarak diğer firmalara fark atıyor. Bu sektörün en çok tercih edilen ismi olarak firmamız adını en zirveye taşımış bulunmaktadır.

Firmamız, üretip kullanıma sunmuş olduğu her ürünü ve hizmetini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmaktadır. Sizler de bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek avantajlı fiyatlardan haberdar olup faydalanabilirsiniz. Ayrıca firmamıza iletişim numaramız üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR