• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sır Güzellik Salonu Kuaför

Adres :

Kılıçarslan Mah. Molla Sokak Gülnaz Apt. 20/b Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nadide Kalay - İleyna Yazgan

E-Posta Adresi :

iyazgan2138@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 179 02 96

Whatsapp 2:

0 (553) 180 66 17

Hepimiz zaman zaman kendimizi yenileme ihtiyacı duyarak çeşitli değişiklikler yaparız. Kimi zaman saçımızı boyar kimi zaman da yeni kıyafetler alırız. Kısacası kendimizi bir şekilde mutlu etmeye çalışırız. Kadınları mutlu eden en iyi alternatiflerden biri de güzellik merkezleridir. Günlük hayatın yorgunluğunu atmak isteyen, yeni bir stil arayan kadınların ve de güzelliğinden ve şıklığından asla ödün vermeyen kadınların il tercihi güzellik merkezleri oluyor. Tabi güzellik merkezinin kalitesi de verdiği mutluluğu bir o kadar arttırmaktadır.

Sır Güzellik Salonu Kuaför ekibi olarak her zaman kadılarımızın destekçisi olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. En özel günlerini bizimle paylaşan kadınlarımızın mutluluğuna ortak olarak tüm göz kamaştırıcı bir bakım yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerimiz karşılığında müşterilerimizden tek beklentimiz güzellik ve şıklıklarından asla ödün vermemeleridir. Her kadın güzeldir ve bu güzelliği açığa çıkarmak için tek yapması gereken Sır Güzellik Salonu Kuaför ekibi olarak bizi tercih etmesidir.

Kayseri güzellik merkezi sektöründe ilk akla gelen isimlerden biri olmayı siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Sizlere hizmet verirken sizlerin düşünceleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Siz sadece hayal edin ve kendinizi bize bırakın dakikalar sonra aynaya baktığınızda siz bile kendinizi tanıyamayacaksınız. Hijyene önem veren biriyseniz bizi gönül rahatlığıyla tercih etmekten çekinmeyin. Firmamızın en hassas olduğu konulardan biri de hijyendir. Sizler de güzelliğinden ve şıklığından ödün vermeyen bir kadınsanız doğru yerdesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR