• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şırdancı Dayı

Adres :

Yeşilova Mahallesi, Yeşilova Yan Yolu Cad Florya Metrobüs Durağı Altı No: 70, Küçükçekmece/istanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Toprak

E-Posta Adresi :

otoreci@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 575 01 01

Alanında bir fark yaratarak farklı konseptimiz ile sizlere yeni bir tarz sunduk. Kendinizi lezzetin durağında hissediyorsunuz. Şırdanın en lezzetli ismi olarak sizlere sunmaktan keyif duyduğumuz şırdanlarımız kaliteden ödün vermeyen malzemeler kullanılarak yapılıyor. Kullandığımız gıdaları dikkatle seçiyor sağlığınıza ayırdığımız önemi sizlere tattırıyoruz. Her gün sıcacık pişen taze ürünlerimiz sizlerin damak tadına göre hazırlanıyor. İç pilavını özenle hazırlıyor sizlerin beğenisine ayrıca önem veriyoruz.

Devamlılığı ve sürekliliği hedefleyen restoranımız misafirlerimiz için ayrı bir atmosfer sağlıyor. En iyi baharatlarla harmanlanmış, en taze şırdanın tadına varılmaz. Kendi evinizde yapmışçasına tazeliği ve temizliği ile sizi yerken rahat ettirecek. Farklı tatlar arayan herkesin en az bir kere yemesi gerektiğine inanıyoruz. Bağımlısı olacağınız lezzeti bizimle tatmanızın muhakkak bir sebebi var.

Biz takdirlerinizi kazanmanın ve lezzetimizle damağınızda iz bırakmanın peşindeyiz. Şırdan gibi özel zevk olarak tüketilen bir yiyeceğin içine ne konması gerekiyorsa, sizi onunla buluşturuyoruz. Hijyene gösterdiğimiz önemi, siz konuklarımıza gösterdiğimiz önem sayıyoruz. Bu yüzden hijyen için ekstra çaba sarf ediyoruz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak lezzetin asıl ismi olmak işimizin bir parçası. Hizmetlerimize fiyat uygunluğumuzun verdiği avantajla devam ediyoruz. Şırdanın tadına varacağınız salonumuz farklı konsepti ile her zaman yanınızda. Sofranıza hep daha iyisini getirmek için çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR