• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sirius Petshop Kuaför

Adres :

Arapsuyu Mahallesi Belediye Caddesi 34/a Sabribey Apt. Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Akgöz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umitakgoz403@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 736 35 65

Sirius Petshop ve Kuaför, İstanbul evcil hayvan sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Hayvanlar şüphesiz ki insanların en iyi dostudur. Varlıkları ile dünyaya hem renk hem de anlam katmaktadırlar. Ancak unutulmamalıdır ki onların da ihtiyaçları vardır.

Kedileriniz ve köpekleriniz için aradığınız her şeyi Sirius Petshop ve Kuaför’de bulacaksınız. Petshop malzemeleri, pet kuaförü, dental muayene, pet pansiyon ve kedi ile köpek maması satışı hizmeti vermekteyiz.

Beslenmelerinden sağlıklarına kadar her şeyi düşündük. Bizler sadece işimizi yapmamaktayız. Aynı zamanda da onların yaşama haklarını da korumaya çalışmaktayız. Evcil hayvan beslemek çok büyük bir sorumluluktur. Beslenmesinden dışarıda geçireceği vakte kadar her şeyin düşünülmesi gerekmektedir. Geldikleri ilk gün ailenizin be hayatınızın da bir parçası olmaktadır. Bizlerde bu süreçte sizlere yardımcı olmaktayız. Mama seçim yapmadan önce mutlaka mamalarımızı mutlaka incelemelisiniz. İtalyan lezzetinde mamalarımız ile de farklı lezzetler ile de tanışmalarına imkan sağlayabilirsiniz.

Sizlerde bir hayvanı sahiplenmek isterseniz yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmektir. Satın alma sahiplen sloganı ile de hayvan severleri yeni dostlar ile buluşturmaktayız. Sevgili dostunuz ile geçireceğiniz her anda küçük de olsa bir parçamızın olması bizleri çok mutlu eder. Pet aksesuar seçeneklerimiz ile de onların hayatlarına küçük ama onları mutlu edecek pek çok şeyde yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler