• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sistem Oto Elektronik

Adres :

8780/22 Sok. No: 29 Ata Sanayi Sitesi Çiğli / İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Bozkul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sistemotoelektronik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 461 91 51

Whatsapp 2:

0 (533) 461 91 51

Elektrik sistemleri araçların en temel parçalarını oluşturur. Farklı bileşenlerin iş birliği sayesinde çalışan araçlarda elektrik sisteminde arıza meydana gelmesi hem aracın kullanılamamasına neden olur hem de tehlikeye sebebiyet verebilir. Patlama, yangın dâhil pek çok problem, oto elektrik arızalarından kaynaklanabilir. Ayrıca modern araçlar, bilgisayar beynine sahiptir ve bütün kontroller ve arıza belirtileri, uyarılar elektrik sistemleri sayesinde sürücüye yansıtılır. Bu yüzden oto elektrik tamir, bakım, onarım uygulamalarında çok seçici olmak, işi mutlaka bir profesyonele bırakmak gerekir. İzmir Çiğli’de faaliyet gösteren Sistem Oto Elektronik firmamız uzun yıllardır kalitesini ortaya koymuş, binlerce müşterisinin memnuniyetini en üst seviyede tutarak kalitesini ispatlamıştır.

İzmir oto servis ve tamirhane sektörünün kurulduğumuz ilk günden bu yana en çok tercih edilen firması konumunda bulunuyoruz. Kalite standartlarımızı her geçen gün daha yukarıya taşımak için azami çaba sarf ediyor, her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmaktan çekinmiyoruz. Özellikle teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimize daima daha yeni hizmetler sunarak oto elektrik alanında önde gelen firmalardan birisi oluyoruz.

Sektör içinde tecrübeyi, müşteri memnuniyetini, dürüstlüğü ve mesleki haklara saygı amaç edinilerek yolumuza devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde tespit edip tam zamanında, en doğru çözümleri üretebilmek için uğraş veriyoruz. Abs, airbag hava yastığı, beyin programa ve daha fazlasına ekonomik çözümler sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR