• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas Deren Kombi

Adres :

Akdeğirmen Mah. Bezirci Cad. Atatürk Anadolu Lisesi Karşısı No: 3 Çarşı Merkez Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Sırlan

E-Posta Adresi :

mtnsirlan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 397 77 17

Tüm Sivas ilinde hizmet vermekte olan Sivas Deren Kombi birmilyonnokta.com un üyesidir. Sivas tesisat ve bakım onarım dediğimizde genellikle su tesisatı, petek ve kombi bakımı akla gelir. Firmamız kombi ve petek bakımı ile ilgili hizmetler dışında gider tıkanıklık açılması, batarya ve klozet montajı, su kaçağı tespiti ve tamiratı gibi hizmetleri de sizler için sunmaktadır.

Petek ve kombilerimizin düzenli aralıklarla ve özellikle de kış aylarına girmeden önce bakımının yapılması ve temizlenmesi güvenliğiniz için büyük önem taşır. Petek ve kombilerin kış aylarına girmeden bakımının ve temizliğini yapılması hem maddi anlamda hem de daha iyi ısınmanız için gereklidir. Çünkü temizlik ve bakım yapıldığında; kombilerinizin kullanım süreleri uzar, ısı yayılımı daha iyi olacağından eviniz az yakıtla daha çok ısınır, paslanmanın önüne geçilmiş olur.

Bizler firma olarak sizin bütçenizi de düşündüğümüzden kombi ve peteklerinizim bakım ve temizliğini en makul fiyat seviyesinde tutarız. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığı en önem verdiğimiz konulardır. Bu nedenle de müşterilerimizin memnun olması için işlerinde uzman, tecrübeli personellerle çalışmaktayız. Teknik anlamda tam donanımlı personellerimizle pek çok marka kombinin bakımı yapabiliriz.

Bizlere irtibat numaralarımızdan ulaştığınızda hızlı servis ağımız ile mutlaka gün içinde sizlere dönüş yapıp, dilediğiniz bakım onarım işlemlerini tamamlarız. İşlem sonrasında ürünleri güven içinde kullanabilir, bakım öncesi ve sonrası aradaki farkı hemen hissedebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR