• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas Efor Halı Saha

Adres :

Yeşilyurt Mah. 50/33 Sok. No: 21 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Kurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metinkurt_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 336 70 58

Whatsapp 2:

0 (532) 308 08 07

Futbol dünyanın önemli bir kısmı gibi, ülkemizde de en çok sevilen takım sporudur. Futbolu diğer sporlardan özel kılan şey, sadece kitleleri rekabet etrafında barışçı bir biçimde bir araya getirmesi değil, oynamak için bir adet toptan ve uygun bir alandan başka bir şeye ihtiyaç duyulmamasıdır. Bu mekan ihtiyacını karşılamak amacıyla hemen her şehirde birçok halı saha hizmete girmiştir.

Halı sahalar özellikle profesyonel olmayan, futbolu hayatlarında bir tutku olarak tutanlar için biçilmiş kaftandır. İçindeki futbol ateşini söndürmek isteyen veya sadece arkadaşlarıyla, dostlarıyla, sevdikleriyle keyifli bir rekabet içinde vakit geçirmek herkes için en uygun ortamlardır halı sahalar. Halı saha seçerken dikkat edilmesi gereken önemli birkaç nokta vardır. Bunlardan en önemlisi kapalı olması ve kullanılan halının kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir halı topun hareketlerini engeller ve düşmeler neticesinde yaşanabilecek yaralanma ve sakatlanma risklerini arttırırken, açık bir saha da özellikle kış mevsimlerinde esecek rüzgâr da oyun zevkini olumsuz etkileyecektir.

Biz Efor Halı Saha olarak sahip olduğumuz iki adet kapalı halı sahamız sayesinde en soğuk günlerde bile futbol severlere unutulmaz bir maç keyfi yaşatmak adına Sivas spor sektöründe faaliyet veriyoruz. Bizi tercih eden sporculara yalnızca kaliteli halımız ve kapalı sahalarımız ile değil, aynı zamanda lüks duş ve soyunma odalarımızla hizmet vermekteyiz. Maç saatinden önce gelen veya beraber vakit geçirmek isteyen futbol severlerimiz için video oyunlarımızda mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR