• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sivas Yüzbaşıoğlu Halı Saha

Adres :

Yenişehir Mah. Terminal Cad. No: 2/4 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yuzbasioglusporkompleksi@gmail.com

Kadınlar arasında da popülerliği hızla artan Futbol, ülkemizde her yaş ve kesimden insanın en sevdiği spordur. Kurallarının basit olması, kolay öğrenilmesi, oynanacak bir yer ve toptan başka bir şeye ihtiyaç duymaması, bu sporun diğer sporlar arasından kolaylıkla sıyrılmasına yardımcı olmuştur. 19.yy’ın ikinci yarısında ortaya çıkan modern futbol, bugün dünya üzerinde en fazla takip edilen takım rekabetine dayalı spordur. Kişisel yetenekler kadar takım oyununun da önemli olduğu bu spor, her yıl milyonlarca seyirci çekmektedir.

Bunun yanında futbol oynamak veya maç yapmak, arkadaşlarla, dostlarla beraber vakit geçirip, dostça bir rekabete girmenin en kolay ve eğlenceli yoludur. Bu yüzden ülkemizde halı saha sektörü kısa zamanda büyük ilerlemeler yaşamıştır. Kaliteli bir sahada oynamak hem oyuncuların oyundan alacağı zevki ve eğlenceyi arttıracağı gibi, istenmeyen sakatlık ve yaralanmaların da önüne geçecektir.

Biz Yüzbaşıoğlu Halı Saha olarak, müşterilerimize sunduğumuz geniş, 1500m2 oyun alanı ve yüksek kaliteli 55mm suni çim sahamızla, yüksek oyuncu sayılarıyla bile zevkli ve eğlenceli vakit geçirebilmeniz amacıyla Sivas spor sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sivas’ta ki türünün tek örneği olan sahamızda 48 projektörlü aydınlatma konforlu bir oyun deneyimi sunarken, isteyen müşterilerimize yapay yağmurlandırma sistemimiz sayesinde farklı bir tecrübe yaşatabiliyoruz. Alttan ısıtmalı lüks soyunma odası ve duşlarımız, aile çay bahçemiz ve restaurantımız ve spor eşyaları mağazamızla bütün futbol severlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR