• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Siyam Güzellik Salonu

Adres :

Altıok Mahallesi İsmail Beşikçi Caddesi Bulut Tekin Plaza Kat: 3 No: 12 ( Şok Market Üstü ) Diyarbakır » Bismil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdullah Kılınç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 686 61 21

Whatsapp 2:

0 (530) 062 21 72

Siyam Güzellik Salonu olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde giderek büyük kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir. Bu merkezlerde insanların kendinde istediği ya da istemediği bazı dış özellikleri değiştirebilmektedir. Bu merkezlere başvurulacak ise sağlık açısında güvenli olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Diyarbakır güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan Siyam Güzellik Merkezi olarak sizlere en üst düzey olacak şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır. Müşteri odaklı olarak çalıştığımız merkezimizde siz müşterilerimizin memnun olabilmesi bizim için çok önemlidir. Sizin memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için çalıştığını alanda gerekli eğitimi olan, çalışkan, deneyimli ve uzman insanlar ile çalışmaktayız. Bu sebeple de çalıştığımız çevrede birincil firma olarak baş çalışmaktayız.

Çalıştığımız alanda verdiğimiz hizmetler çeşitlilik göstermektedir. Bu hizmetler; lazer epilasyon, protez tırnak, cilt bakım, kalıcı oje, gözenek sıkılaştırma ve daha bir sürü hizmeti sizlere sağlamaktayız. Yine siz müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği için en steril ortamlarda çalışmaktayız. Ve de siz müşterilerimiz için en son teknoloji ve ürünler ile çalışmaktayız. Aynı zamanda bu ürünlerin hepsi güvenilir ve insan sağlığına zarar vermemektedir. Siz müşterilerimizin için en uygun fiyatlar ile hizmet vermeye çalışmaktayız. Severek ve tutku ile yaptığımız işimizde ilk günden itibaren sektöründeki birincil firma olmak için çalışmaktayız ve size de bu doğrultuda dürüst bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR