• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sizin Mobilya

Adres :

Mağaza 2: Kurtuluş Mahallesi Yunus Emre Caddesi No: 82/b Odunpazarı Eskişehir -- Mağaza 1: İmotim Avm C Girişi İnegöl Bursa Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Sevim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sabansevim66@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 274 41 06

Sizin Mobilya firması olarak Eskişehir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Eskişehir mobilya sektöründe hizmet veren firmamız Sizin Mobilya olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler birçok farklı alanda kullanılan çeşitli mobilya ve eşyaları sunumunu yapmaktayız. Çok geniş bir ürün skalası ile birlikte çalışan firmamız ihtiyaca yönelik olarak hem kullanışlı hem de mimari açıdan değer sahibi ürünleri sunmaktayız. Ürünlerimizde sahip olduğumuz kalite ile uzun ömürlü bir hizmeti sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki oturma grubu modelleridir. Oturma grubu olarak çok geniş bir katalog sunan firmamız bu ürünlerden kendinize en uygun olanı seçmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Oturma grubu ürünlerimiz birçok farklı eşyadan oluştuğu için çok daha tasarruflu ve uygun fiyatlar ile birlikte sunulmaktadır. Diğer bir eşyamız ise zigon sehpadır. Bu ürünümüzde de birçok farklı türde eşyayı sunarak yine kendinize en uygun olanı almanızı hedeflemekteyiz.

Bir diğer önemli ürünümüz ise yemek odası ürünleri satışıdır. Bu ürünlerimiz de oturma grubu ürünlerimiz gibi birçok farklı türde eşyadan oluşmaktadır. Yine mimari değere sahip olan ürünlerimiz göze hitap eden bir görüntüyü de sunmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise yatak odası satışıdır. Bu alanda da çok fazla tercih imkanı olan firmamız hem grup halinde hem de baza gibi tekli eşyaların satışını yapmaktadır. Firmamız sunduğu ürünlerde en önemli imkanı ise tüm ürünlerinin kullanışlı olmasıdır. Kullanışlı ürünler sunan firmamız bu ürünleri en üst kalitede olan eşyalardan sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR