• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

So Ticaret

Adres :

Sanayi Mah. 60182 Nolu Cad. No: 26 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Salihoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 848 60 00

Whatsapp 2:

0 (552) 848 70 00

So Ticaret firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatımızda neredeyse herkes ayakkabı kullanmaktadır. İnsanlar için kullandığı ayakkabının tercihi çok önemlidir. Neredeyse günün tamamında kullandığımız bu ürünlerin rahat ve bize uygun olması çok önemlidir. Aynı zaman da kullanışlı ve modaya uygun olması da birçok insan açısından önem arz etmektedir. Bizlerin de Gaziantep dericilik ayakkabı sektöründe hizmet veren firmamız So Ticaret olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler ayakkabı alanında olup büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Firma olarak sizlerin kendisine en uygun ayakkabını bulması için sizlere sunduğumuz ayakkabılarda büyük bir çeşitlilik yaratmakla beraber sizlere sunduğu tüm ürünleri en üst kalite ürünlerden seçmiş bulunmaktadır.

Firma olarak sizlere sunduğumuz ayakkabıları ihracat ve ithalat gibi yurt dışı hizmetine de sunmaktayız. Bu sebeple sunduğu tüm hizmetlerden dolayı firmamız hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firmadır. Firmamız sizlerin kendine en uygun rahat edeceği ayakkabıyı bulması için sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda sizlere özel ayakkabı tasarımı yapmaktadır. Yaptığımız tasarımlar sizlere özel olup sizlerin en rahat edebileceği şekilde üretmekteyiz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sunduğu tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermektedir. Bu sebeple de sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmaya çalışmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR