• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Somuncuoğlu Sondaj İnşaat Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti.

Adres :

Ostim Mahallesi Osb İş Merkezi D: 21 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lale Somuncuoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

somuncuoglusondaj@gmail.com - info@somuncuoglusondaj.com

Whatsapp 1:

0 (532) 322 34 66

Yer altı çalışmalarında kullanılan makineler konusunda uzmanlaşan firmamız sondaj çalışmalarında marka haline gelmiştir. Sondaj ve enjeksiyon makine ekipmanlarını ve yedek parçalarını üretiyoruz. Sondaj makinesi, enjeksiyon pompası, hazırlayıcı mikser, karıştırıcı, tripleks pompa ve paker üreterek kullanıma sunuyoruz. Aynı zamanda tünel, baraj, temel inşaatlarında gelişmiş ekipmanlarımız ve işinin ehli çalışanlarımızla sondaj, enjeksiyon uygulamaları ve temel ıslahı çalışmaları yapıyoruz. Ülkemizin her bölgesinde baraj inşaatlarında kapak ve perde enjeksiyonları ile derivasyon tünellerinin kontak ve konsolidasyonlarını güvenle gerçekleştiriyoruz.

Çok çeşitli sosyal tesis inşaatlarının temel ıslahıyla beraber sondaj ıslah çalışmalarını yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Ankara madencilik sondaj sektöründe yaptığımız başarılı çalışmalarımızla adımızdan söz ettirdiğimiz gibi sürekli gelişen ve değişen teknolojiyle makine, araç, gereç ve ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Çağın gerisinde kalmadan yenilenen makinelerimizle işlerimizi daha başarılı ve daha hızlı bitiriyoruz.

Her geçen gün çoğu araç, gereç, malzeme, makine ve çeşitli ekipmanların modası geçmekte, kullanılmaz duruma gelmekte ve bunlara bağlı yapılan işler yavaşlamakta, azalmakta hatta durma noktasına gelmektedir. Oysa bu tür işlere ihtiyaç devam etmektedir. Tam da bu nedenden dolayı Somuncu Sondaj İnşaat olarak ülkemizin ihtiyacı olan işlerin yürütülmesi için işimize önem veriyor, çağa uygun çalışma sistemimiz ve yeni nesil makinelerimizle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Üretim bir ülkenin lokomotifidir. Bizde üretime katkı sağlayarak, ülkemizin gelişmesine faydamız olmasını istiyoruz. Ürettiğimiz yeni nesil sondaj makineleri ve yaptığımız başarılı işlere duyulan ilgiyle kalitemizi günden güne artırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR