• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sönmez Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi Şimşek Sokak No: 18 Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şaban Sönmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@sonmezsuaritma.com

Whatsapp 1:

0 (546) 416 58 57

Whatsapp 2:

0 (546) 416 58 57

Temiz su bizim işimiz diyoruz ve Bursa reklam sektöründe çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz. Hayatımızın en önemli parçası olan su, gün geçtikçe içilebilir durumdan uzaklaşıyor. Yeryüzünde gerçekleşen bazı durumlar, suyun kalitesini ve sağlığını bozuyor. Böyle bir durumda insanlar da sudan etkileniyor ve sağlığını kaybedebiliyor. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz cihazlar sayesinde artık daha güvenilir su tüketebilecek ve daha kaliteli bir yaşama sahip olacaksınız. Sönmez Su Arıtma Sistemleri olarak sektörün en güvenilir ve kaliteli çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Sizlere sağlıklı su vadederken aynı zamanda sizleri su doldurma sıkıntısından da kurtarıyoruz. Üretilen ve geliştirilen cihazlarımızla yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Su arıtma cihazlarının satışı, montajı, tamiri, bakım ve onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda sebil satışı, montajı, tamiri, bakım ve onarımı firmamızın alanında uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Kalite standartları arasında geliştirilen cihazlarımızla sizlere kaliteli su vadediyoruz. Cihazlarınızın herhangi bir arızalanma durumunda uzman ekibimiz devreye giriyor. Sizler de artık evinizde kendinizi yormadan sağlıklı su tüketmek istiyorsanız sizlere sunduğumuz bu cihazlardan yararlanabilirsiniz.

Yılların bilgi ve birikimine sahip olan ekibimizle birlikte tüm çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerliyoruz. Ekibimizin çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip olmasıyla birlikte güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve saygılı kişilikte olması çalışmalarımızı kısa sürelerde eksiksiz olarak gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Sizler de sağlıklı su tüketmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR