• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sosyete Çiğköftecisi

Adres :

Akarca Mahallesi Yerguzlar Caddesi No: 2/as 3m Migros Avm İçi Fethiye Muğla Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Cumhur Aksın

E-Posta Adresi :

muratcumhuraksin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 113 80 99

Whatsapp 2:

0 (532) 113 80 99

Sosyete Çiğköftecisi olarak Muğla fast food sektöründe vazgeçilmezimiz olan iki lezzetimizi sizlerle buluşturuyoruz. Fethiye’de bulunan mekanımızda, hizmette sınır tanımıyor ve sizlere bu lezzetleri sunabilmek için her gün emek ediyoruz. Çiğköfte ve midyeyi en lezzetli haliyle burada hazırlıyoruz. Sektörde rakip firmalar arasında en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de bizi tercih ederek kalitemizi ispatlamamıza yardımcı oluyorsunuz. Sizler için özenle hazırladığımız bu iki lezzeti güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü çalışmalarımızı hem mutfakta hem de serviste büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin firmamıza olan güvenini ve memnuniyetini sarsmamak için asla hataya yer vermiyoruz.

Etsiz çiğköfte hizmetimizi sizlerin isteğine uygun olarak dürüm, porsiyon ve kilo ile satışını yapıyoruz. Aynı şekilde midyelerimizi de sizlerin isteğine uygun tane ile ya da porsiyon ile hizmetinize sunuyoruz. Bu lezzetleri hazırlarken tamamen doğal ve taze ürünler kullanıyoruz. Elimizin lezzetine güveniyoruz ve yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda sizlere kusursuz hizmet veriyoruz. Ücretsiz paket servis çalışmalarımızla yemeklerinizi adresinize teslim ediyoruz.

Firmamız, sektörde bugüne kadar başarıyla geldi ve bugünden sonra da bu başarıya sahip çıkacaktır. Bizim için değerli olan müşterilerimize kaliteli lezzetlerimizi ferah, sakin, samimi ve sade bir dekorasyona sahip mekanımızda sunacağız. Çalışkan ve azimli ekibimizle müşterilerimizi bekletmeden hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Müşteri memnuniyetini korumak için güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir ve saygılı kişiliğimizle hizmetlerimi sürdüreceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR