• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sote De Keyf Kokoreç & Kebap

Adres :

Servi Mah. Küçük Osman Efendi Sok. 38/a Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Karakaş

E-Posta Adresi :

ahmetkrks@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (552) 333 05 77

Kütahya restaurant sektöründe rakiplerimizin arasında yemeklerimizin lezzetiyle ve salonumuzun yüksek hijyen standardıyla ön plana çıkarak çok tercih edilen bir restaurant olarak hizmetinizdeyiz. Öncelikle salonumuzun temizliğine oldukça hassasiyet gösterilmektedir. Aynı zamanda salonumuzda kullandığımız gıda ürünlerinin kalitesine ve temizliğine oldukça dikkat edilmektedir. Salonumuzun çalışma prensiplerinin temelinde yer alan hijyen standartlarını yerine getirebilmek için personellerimiz bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.

Diğer çalışma prensiplerimiz de yemeklerin lezzeti sağlamak ve müşteriyi memnun uğurlamak yer almaktadır. Sizlere her alanda doğru ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak hassas olduğumuz birinci konu olmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağladığımız için de müşterilerimizin tarafından çok tercih edilmeyi hak etmekten de gurur duymaktayız. Yeni açtığımız salonumuz kaliteli, lezzetli ve konforlu ürünlerle donatılmıştır. Ustalarımızın ve personellerimizin yıllardır kazandığı tecrübe ve bilgileri sayesinde profesyonel restaurant hizmeti vermekteyiz.

Mutfağımızdan çıkan kaliteli ve lezzetli yemeklerimizi gördükten sonra salonumuzun düzenli müşterisi olacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizler için hazırlanan özel ve çeşitli menümüz sayesinde günün her saatinde sizleri memnun etmek için çalışmaktayız. Sizler için hazırladığımız menülerimiz yıllardır damak tadınıza uygun çeşitler ile hizmet sunmaktayız.

Aynı zamanda sipariş hizmetimizle evinizin mutfağına kendi yemeklerimizi getirdiğimiz hizmetimiz bulunmaktadır. Güler yüzlü, sempatik ve hoşgörülü karşılamamız ile birlikte sizleri salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duymaktayız. Salonumuzda sağladığımız hoş ambiyans sayesinde sizlere keyifli dakikalar yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR