• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sövüç Oto Kurtarma & Vinç Hizmeti

Adres :

- Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Batuhan Kılıç & Nuri Nurhan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 480 54 41

Whatsapp 2:

0 (541) 342 32 12

Sövüç Oto Kurtarma & Vinç Hizmeti isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor. Oto kurtarma hizmeti konusunda çığır açmış yenilikleri ve hızı ile firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmıştır. Yedi yirmi dört yollarda olan ve araçlarınızı kurtaran kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, bu kurtarma hizmetini en uygun fiyata sunarak ta müşterisinin yüzünü güldürmektedir. Her anlamda müşterisinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde ve uygun fiyata cevap olabilen firmamız, tek alternatif olmaya da devam diyor.

Bursa yol yardım, kurulduğu günden bu yana sayısız aracı kurtarmış ve yüzlerce insana adeta Hızır gibi yetişmiştir. Firmamız, kendisine gelen kurtarma telefonundan hemen sonra ışık hızında olay yerine gidiyor ve araç kurtarma, vinç, çekici hizmeti sunuyor. Uygun fiyata hizmet sunarak müşterisini memnun bırakan değerli firmamız, her geçen hun gelişip büyüyor. Sizlerin istediği düzeyde bir hizmet sunmak için canla başla çalışan firmamız, aracınızı gideceği yere taşırken tek bir çizik dahi gelmesine izin vermiyor. Firmamız, resmi belgelere dayalı çalışıyor ve araç çekme, taşıma hizmetinden önce mutlaka sözleşme imzalıyor.

Son derece kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamıza iletişim numarası üzerinden arayarak anında ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden arayabilir bu kaliteli hizmetten anında faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR