• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soydan Tarım

Adres :

Yeni Mahalle Sanayi Caddesi No: 3/ C Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Soydan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

agronomist33@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 545 32 58

Whatsapp 2:

0 (532) 545 32 58

Tarım ilaçları, tarım ürünleri ve gübre ile gübreleme makineleri satışı yapan firmamız bu alandaki en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Ticari olarak tarımla ilgilenen kişiler veya bahçeleri ile hobi bahçelerinde kullanılmak üzere en başarılı tarım ilaçları ve gübre çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Ayrıca çeşitli haşereler için ilaçlar ve ot biçme makineleri ile tarım ekipmanlarını sizlere sunmaktayız.

Tarım ürünleri satışında uzman olan firmamız bu alandaki en başarılı çalışmaları yaparak sizlere en kaliteli ürünleri sunabilmektedir. Tarım ilaçları alanında kullanım alanı ve etkilerine göre birçok farklı çeşitte ürünü sizlere sunmaktayız. Yapacağınız ekime göre en başarılı olacak tarım ilaçları firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Mersin tarım ürünleri alanında oldukça başarılı şekilde yıllardır çalışmalar yapan firmamız tarım ilaçları ve gübreler konusunda en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Organik gübre, katı gübre ve sıvı gübre çeşitleri ile sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktayız. Ayrıca gübreleme için gerekli makinelerin teminini de yaparak sizlere bu alandaki en kaliteli makineleri sunmaktayız. Gübre ve gübreleme makinelerinde en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

Firmamız zirai ilaçlar ve tarım ürünleri ve gübre çeşitleri yanında haşere ilaçları konusunda da en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Farklı haşereler için en etkili ilaçlar firmamızın ürün çeşitlerinde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca ot biçme makineleri satışı da yapan firmamız bu alandaki en başarılı ve kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR