• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soylu Perde ve Halı

Adres :

Kazım Karabekir Mahallesi Siteler Caddesi No: 21 Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Soylu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 950 28 37

Samsun İlkadım’da birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak faaliyetlerine devam eden Soylu Perde ve Halı firmamız mekanlarına zarafet katmak isteyenlerin vazgeçilmezidir. Halılar ve perdeler bütün evlerin ve iş yerlerinin en temel eşyalarıdır. Mekânın konseptine ve kullanım yoğunluğuna göre tercih edilebilen halı ve perdeler ile odalar tarz kazanmakta, güvenli, konforlu ve estetik bir hal almaktadır.

Samsun tekstil giyim sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Müşterilerimizin değişen ve gelişen taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Sektördeki bütün gelişmeleri yakından izliyor, en trend ürünlerin kısa sürede mağazamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. Farklı teknolojilerle, farklı tasarımlarda ve materyallerde geliştirilen halı ve perdelerle mekanlarımızı gönlünüzce dekore edebilmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak her zevke ve tarza hitap edebilmek adına çok geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Renkleriyle, desenleriyle, işlemeleriyle, sistemleriyle ve fiyatlarıyla farklılığa sahip ürünlerimiz arasından odalarınız için en idealini tercih edebilirsiniz. Bütün ürünlerimizin uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. En kaliteli materyallerden üretilen, sertifikalı ve garantili halı ve perdelerle yaşam alanlarınıza zenginlik katıyoruz.

Kalite kadar estetiğe de önem veriyor, her bir ürünümüzün mekanlarınızın zarafetini yükseltmesi adına en seçkin modelleri karşınıza çıkarıyoruz. Dikey perde sistemleri, perde aksesuarları, screem perde modelleri, tül perde satışı, zebra perde satışı, halı modelleri ve dahasını uygun fiyata sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR