• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Space Park Cafe ve Çocuk Eğlence Merkezi

Adres :

Hasan Şarlayan Sok. No: 12-14/a Hürriyet Mah. Şirinyer Buca İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğukan Yönten

E-Posta Adresi :

spacepark35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 566 37 78

Günümüzde artık ebeveynlerin her ikisinin de iş hayatına atılması ve çevre yapısının zaman içerisinde değişmesi ile birlikte çocuklarımızın arkadaşları ile dışarıda rahatça oynaması gittikçe daha da zor bir hal almıştır. Bu durumda da çocuklar daha içine kapanık ve arkadaşları ile sosyalleşme konusunda zayıflıklar yaşamaktadır. Kurum olarak bizler geleceğimizin teminatları olan çocuklarımızın sosyalleşmesi, eğlenmesi ve onların özel günlerini kutlamalarının yapılması için profesyonel hizmet vermekteyiz. Space Park Cafe ve Eğlence Merkezi olarak hem eğlendirmekte, hem eğitmekte hem de sosyalleştirmekteyiz.

Space Park Cafe ve Eğlence Merkezi olarak İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İzmir eğlence alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumumuzu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmet vermek adına gerekli olan çalışmaları yapmaktayız.

Merkezimizde sizlerin çocuklarına oyun alanlarımızda kaynaşma ve eğlenme imkânı sağlamakta, sosyalleşerek streslerini atma, doğum günü vb. özel gün kutlamaları ile akıldan silinmeyecek anılar yaşatmaktayız. Sizlere bu hizmetleri sağlarken en kaliteli, sağlık açısından tehdit içermeyen ürünleri kullanmaktayız. Kutlama hizmetlerimizde taze, sağlıklı ve mümkün olduğu kadar doğal içerik kullanımına dikkat etmekteyiz. Sizlerde çocuklarınızın güzel vakit geçirmesini ve sosyalleşmesini istiyor iseniz, kurumumuzdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR