• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Space Petshop

Adres :

Uluönder Mah. Selva Sok. No: 2/d Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Dügen

E-Posta Adresi :

halildugen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 137 82 46

Eskişehir evcil hayvan sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; sevgili dostlarınızın ihtiyacı olan bakım, temizlik ve sağlık ürünlerinin karşılanması konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firma olarak dürüst, güvenilir ve uygun fiyat misyonumuz ile bölgemizin en çok tercih edilen petshop mağazalarından birisiyiz. Gerek ürün çeşitliliğimiz gerekse kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli hayvan sever dostlarımızın gereksinimi olan tüm pet malzemelerini en makul fiyatlar ile tedarik etmekteyiz.

Mağazamızda kedi ve köpek mamaları ile kuş yemi satışları başta olmak üzere her türlü pet aksesuarı, pet kıyafeti, bakım ürünü, vitamin, taşıma setleri, akvaryum, kuş kafesi, mama ve kedi kumu gibi pek çok gereksinim ve ihtiyacınızı geniş bir ürün yelpazesinde karşılayarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ihtiyaçlarınız konusunda sizleri bilgilendirmekte ve evcil hayvanlarınızın cinsi, yaşı ve boyu hakkında gerekli bilgileri alarak en doğru seçeneğe yönlendirmekteyiz. Dolayısıyla profesyonel çözüm önerilerimiz ile her zaman hayvan sever dostlarımızın yanı başında olmaktan gururluyuz.

Petshop mağazamızda her geçen gün ürün skalamızı arttırarak ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Amacımız sevgili can dostlarınızın yaşam kalitelerini artırmalarında yardımcı olmak ve öncü bir rol üstlenmektir. Bunun için sadece beslenme ürünleri ile değil bakı temizlik ve sağlıklı yaşam adına sunduğumuz kaliteli ürünler ile de yenilikçi vizyonumuzu her geçen gün daha da büyütmekte ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR