• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Spiegel Almanca Kursu

Adres :

Yeni Turan Mah. Farabi Sok. No: 14 K: 1 Mardin » Nusaybin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilber Batur - Ferda Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

arze_dilan123@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 861 26 32

Whatsapp 2:

0 (546) 591 41 41

Eğitim sektöründe hizmet veren Speigel Almanca Kursu birmilyonnokta.com üyesidir. Hizmet verdiğimiz ilde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Eğitimin hakkını vererek Almanca eğitimde sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Yabancı dil eğitiminde uzman bir ekiple sizlere Almanca eğitimi vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. Talep ettiğiniz hizmetleri alabileceğiniz en iyi adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ticari kaygıdan uzak eğitimi ön planda tutan bir anlayışla sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Mardin eğitim sektöründe faaliyet gösteren yabancı dil kursları arasında verdiğimiz eğitimin kalitesiyle sizlerin talep ve beklentilerine cevap vermekteyiz. Almanca dilini öğrenmek isteyenleri için doğru tercih olarak sizlerin yanındayız. Almanca konuşma ve yazma her yönden sizleri tam donanımlı olarak kurslarımızdan mezun ediyoruz. Formaliteyi uygulamanın ötesinde eğitim anlayışına sahibiz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde geniş bir kitleye hitap etmekteyiz.

Yıllardır dil eğitimi veren deneyimli öğretmenlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Eğitimin önemini ve kıymetini bilen bir kurum olarak bize müracaat eden herkesin beklentilerine cevap vermekteyiz. Fiyatlarımız bizlere müracaat etmeniz için engel oluşturmamaktadır. Herkesin bütçesine uygun fiyatlarla kurslarımızı açmaktayız. Almanca dilini öğrenebileceğiniz en iyi adres olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yıllardır istikrarlı bir şekilde eğitimlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz. Bunu yaparken bizlere en büyük desteği sizler verdiniz. Sizlerin desteği ve talebiyle faaliyet gösterdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR