• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star Elektrik Tesisat

Adres :

Balkiraz Mah. Cami Sok. No: 36b Abidinpaşa Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yeni

E-Posta Adresi :

berkanyeniberkan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 257 43 44

Whatsapp 2:

0 (551) 944 04 73

Ankara elektrik elektronik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; sıhhi tesisat ve elektrik tesisatı kurulumu, onarımı ve bakımı yapmaktadır. Firma olarak sektöre kapılarımız açtığımız günden bugüne kadar güven ve dürüstlüğü ilke edinerek pek çok proje, taahhüt ve tesisat işlerinde başarılı projelere imza attık. Firma olarak amacımız siz değerli müşterilerimize daha konforlu ve daha rahat yaşam alanları oluşturarak yaşam kalitelerini yükseltmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile dün olduğu gibi yarın da tüm sorunlarınıza çözüm getirmeye devam etmekte kararlıyız.

Firma olarak daire içi kalorifer tesisatı olmak üzere elektrik malzemeleri satışı, elektrik arıza ve tamir işlemleri, mutfak, banyo ve Wc tadilatı, elektrik tesisat döşeme işlemleri, su tesisatı kaçak tespiti vb. gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Elektronik ürünlerin montajları ve kurulumları alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bununla birlikte elektronik ürünlerin teknik servis ihtiyaçlarını da bünyemizde karşılamaktayız. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyat ve en makul ödeme koşulları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktır.

Firma olarak hedefimiz çalışma prensiplerimizden asla taviz vermeden sektördeki çıtayı daha yükseklere taşımaktır. Bunun için faaliyet alanımızdaki son teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Vizyonumuz geleceğe yönelik projelerimiz ile sektördeki liderliğimizi devam ettirmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR