• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star Temizlik

Adres :

Yunus Emre Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 47/b Ankara » Pursaklar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 309 05 62

Hayat mottosu temizlik ve titizlik olan insanların birinci durağı olan Star Temizlik birmilyonnokta.com üyesidir. Günlük rutin yaşantımız içerisinde; sağlığımızın muhafazası için yaşam alanlarımızın temizlenmesi büyük önem arz etmektedir. Gelişen hayat koşullarının ve yaşam standartlarının her insan için aynı olamaması, iş dünyasında ki rekabetin artması sonucu fazla mesai yapılması gibi nedenlerle, çoğu kişi artık kendilerine ve yaşam alanlarına zaman ayırmakta zorluk çekmektedirler.

Şirket olarak; sizlere hem bu zorlu hayat mücadelesinde yardımcı olabilmek hem de kendinize zaman ayırabilmenizi sağlamak maksadıyla evlerinizi ve iş yerlerinizi temizleme görevine namzetiz. Yeterli tecrübesi olan, adli sicil kayıtları ve referanslarının kontrolü sağlanmış eğitimli ve profesyonel temizlik ekiplerimiz hizmet kalitesinden taviz vermeyen görev anlayışı ile istediğiniz yerde hızlı ve güvenilir bir şekilde görevini ifa etmektedir.

Ankara temizlik sektörünün parlayan yıldızı olan şirketimiz, temizlik hizmetleri kapsamında: Ev temizliği, apartman temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, kiracı sonrası temizliği, petek temizliği, dış cephe temizliği, haşere ilaçlama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Halk arasında dip bucak temizliği olarak tabir edilen; hiçbir ayrıntıyı atlamayarak yapılan temizlik hizmetimizin siz değerli müşterilerimize memnuniyet sağlayacağına olan inancımız tamdır. Günün her günü ve her saatinde vereceğimiz hizmetlerimiz mevcut olup; temizliğin tamamı bitmeden görev yerimizi asla terk etmiyoruz. Memnuniyet garantisi veren temizlik hizmetimizden yararlanmak için tek adresiniz biziz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR