• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star Vinç

Adres :

Karacaahmet Mah. 38004 Cad. F Blok No: 21 Çağdaş Matbaacılar Sitesi Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Şanlıdağ - Enes Şanlıdağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 832 37 38

Whatsapp 2:

0 (530) 220 73 21

Whatsapp 3:

0 (507) 590 63 39

Yollardaki kahramanımız olan Star Vinç artık birmilyonnokta.com üyesi. Aracınız arıza verdiğinde veya kaza geçirdiğinizde Hızır gibi imdadınıza yetişmek için firmamız hizmetinizdedir. Mesafe ne olursa olsun hızlı bir şekilde aracın yanına gidip sağlam bir şekilde aracınıza tek bir çizik bile gelmeden yükleyip aracınızı çekmek deneyimli ve azimli kadromuzun görevi. Sizleri yolda kalmaktan ve aracınızı tamir edileceği yere kadar sağlam taşımaktan kendimizi geri çekmiyor, tüm enerjimizle hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Vinç kiralama, forklift kiralama anlamında 7/24 hizmetinizde olan firmamız Gaziantep'te bulunmaktadır. İşini hızlı, temiz, sağlam ve kaliteli yapan uzman kadromuz müşteri memnuniyetine nail olmayı başarmıştır. Kötü günlerinizde yanınızda olan firmamız iyi günleriniz için çabalamaktadır. Yollarda kalmışsanız sakın endişelenmeyin. Yalnız değilsiniz ve bizler hızlıca yanınıza ulaşmaktayız.

Ulaşım sadece kötü hava koşullarında aksamamaktadır. Aynı zamanda hava ne kadar güzel olursa olsun trafiğe uymayan dikkatsiz insanlar veya aracımızın, biz farkında olmadan oluşmuş olan herhangi bir arızasından kaynaklı yarı yolda kalmamız an meselesidir. Yani anlayacağınız kaza geliyorum demez ve yarı yolda kalmak aslında hiç planlarımızda yer almaz. Planlarımız arasında yoktu diye aniden her konuda tepe taklak olmaya gerek yok. Olağan şeyler yaşayabiliriz hiç zamansız. Bu yüzden her an her şeye hazırlıklı olun ve firmamızın iletişim numarasını yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Gaziantep vinç nerede olursanız olun sizin kahramanınız olmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR