• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Studioo Goo

Adres :

Camii Mah. Şehitler Cad. No: 24 Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslı Dumlu - Serap Aslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

studioogoo@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 372 34 92

Whatsapp 2:

0 (537) 864 00 79

İstanbul spor sektöründe verdiğimiz hizmetle kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz ve daha sağlıklı bir yaşam süreceksiniz. İnsan, hayatı boyunca düzenli olarak vücudunu ve ruhunu dinlendirmelidir. Aksi takdirde bazı fiziksel ve ruhsal sorunlarla karşılaşabilir. Bugüne kadar bu durum göz önünde bulundurulmasa da artık yavaş yavaş fark edilmeye başlanıyor. İnsanlar hayatlarına hareket katarak hem bedenlerini hem de ruhlarını dinlendirmeye özen gösteriyor ve bunun faydasını da fazlasıyla görüyor. Sizler de bu alanda profesyonel destek alarak kendinizi ödüllendirmelisiniz. Studioo Goo ailesi olarak bu süreçte her zaman sizlerin yanında oluyoruz.

Pilates, yoga, zumba, sauna ve masaj hizmetlerimizden eksiksiz olarak faydalanmaya ne dersiniz? Eğer sağlıklı beslenerek kilo vermek ve aynı zamanda vücudunuzu şekillendirmek istiyorsanız pilates ve zumba ile bunu sağlayabilirsiniz. Hem sağlıklı kilo vermek hem vücudunuzu şekillendirmek hem de vücudunuza esneklik kazandırmak için doğru bir seçim olacaktır. Aynı zamanda anne adaylarımız için de pilates eğitimlerimiz bulunmaktadır. Bununla beraber sauna ve masaj hizmetimiz de alanında profesyonel ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda bu hizmetlerden eksiksiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kendini geliştirmeye devam etmektedir. Salonumuza kaydınızı yaptırarak istediğiniz faaliyetten faydalanabilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmek ve daha sağlıklı bir yaşam sahibi olmak için sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle hayatınıza hareket ve sağlık kazandırmış olursunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR