• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Su Gibi Güzellik Estetik

Adres :

Haydarbey Mah. 32034 Sok. Sultan Sitesi Altı No: 15/a Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sema Kalkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 599 60 17

Su Gibi Güzellik Estetik ekip çalışanları olarak özgüvenin gereklerinden biri olan bakımlı olmanın önemine vurgu yapmak istiyoruz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu emeğin kalitesini sizlere göstermek adına ne gerekiyorsa yapmaya her zaman hazır olduğumuzu da özellikle belirtmek istiyoruz. Biliyoruz ki bu alanda büyük bir ihtiyaç var ve biz de hemen devreye girerek bu ihtiyacın karşılanabilme durumunu direkt olarak gerçekleştirmek istedik ve gerekli adımları atarak organize bir tutum içerisinde çok iyi bir şekilde ilerlemeye başladık.

Kahramanmaraş güzellik merkezi alanın verdiğimiz hizmet birçok önemli noktayı kapsıyor. Mesela dudaklarda ya da kirpikte, hatta tırnak işlemlerinde bile imzamız mevcut. Daha birçok alanda hizmet veriyoruz ve çeşitliliğimizi her zaman arttırıyoruz. Yapılan işlemler her zaman büyük profesyonellik istiyor. En küçük estetik operasyon hatasında kalıcı sorunlar yaşayabiliyor ve bunun geri dönüşü olmayan bir tarafı olduğunu görebiliyorsunuz. Onun için hizmet aldığınız işletmenin deneyimi oldukça önemli.

Dikkatli ve araştırmacı bir tutum içerisinde doğru yolu bulacağınızdan oldukça eminiz ve bizi tercih etmenizi büyük umutlar besleyerek bekliyoruz. Yaptığımız işin aceleye getirilmemesi gerektiğini düşünüyor ve en iyi sonucu almak için en sabırlı adımları atıyoruz. Omun için bu rekabette kesinlikle varız diyoruz ve sizlere daha da yakın olmak adına bunun büyümesini sağlamak istiyoruz. Bizimle çok kolay bir şekilde iletişime geçerek istediğiniz hizmet hakkında hemen bilgi alabilir ve işleme başlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR