• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Su Perisi Bungalov Butik Otel

Adres :

Turgut Köyü Azmak Başı Marmaris Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Baysal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

obaysal@argigrup.com ------------- soner40kurt@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 662 27 11

Whatsapp 2:

0 (544) 430 65 18

Whatsapp 3:

0 (532) 662 27 11

Whatsapp 4:

0 (544) 430 65 18

Kendinizi huzurun tam ortasında bulmak istiyorsanız Su Perisi Bungalov Butik Otel ile size tam aradığınız huzuru veriyoruz. Muğla turizm alanında kendine münhasır en özel yere ve muhteşem bir doğal yapıya sahip bir ilimiz. Doğal materyaller kullanılarak inşa ettiğimiz bungalov yapılarımızı tamamen ekolojik yapıya uygun dizayn ettiğimiz için en natürel haliyle hizmetlerimizi sunuyoruz. Yeşilin ve mavinin en güzel renklerini görebileceğiniz yegâne ortamda her imkânıyla en rahat edeceğiniz bir tatil fırsatı sunuyoruz.

Otelcilik hizmetlerimizin farkıyla rahatlığınıza rahatlık katıyoruz ve hayal gibi bir zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzaklaşmak istediğiniz anda kurtulabilirsiniz. Tamamen stres free bir ortamda sadece kendinize ve sevdiklerinize en verimli vakti ayırabileceğiniz otelimizden arınmış olarak uğurlanıyorsunuz.

Titiz ve hijyenik odalarda eşinizle, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte sizi konuk ediyoruz. Bungalov evleri sadece size tahsis ettiğimiz için kendinizi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Otelimizin etrafını çevreleyen dağlardan gelen ve vücudunuza terapi uygulayan oksijen ile enerjinizi geri topluyorsunuz. Cennetvari bir atmosferde geçireceğiniz zamanı unutamayacaksınız! Odalarımızda klima, 24 saat sıcak su imkânı, TV, mini buzdolabı ve bir çekyat bulunmaktadır. Temiz havlu ve nevresim temin ediyoruz ve ücretsiz olarak internet sağlıyoruz. Otelimizde yılın her mevsiminde servis vermekteyiz ve odaların verandalarında masa ve sandalye bulunduğu için sakin ve huzurlu bir şekilde istediğiniz kadar hoşça vakit harcayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR