• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Su Perisi Ergoterapi Merkezi

Adres :

Saray Mahallesi Kıbrıs Caddesi No: 2 Yukarı Migros Üstü Mersin » Anamur

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzman Zeliha Öztürk

E-Posta Adresi :

anamurergoterapi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 271 94 42

Mersin ilinin Anamur ilçesinde kurulan Su Perisi Ergoterapi Merkezi sizlere artık birmilyonnokta.com adresi üzerinden de hizmet vermektedir. Merkezimizde verilen hizmetlerimizle uzaktan online olarak verilen hizmetlerimiz arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.

Ergoterapi, insanların daha bağımsız bir şekilde aktivitelerini geliştirmelerine öncü olan bir alternatif tedavi yöntemidir. Alzheimer, Parkinson sonucu ya da kazalarla, doğuştan gelen engeller gibi sebeplerle günlük yaşamsal faaliyetlerini gerekli şekilde yapamayan hastalarımıza sektörde yeterli bilgi ve deneyime sahip profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız, Mersin eğitim sektörünün en önde gelen firmalarından biridir. Hizmetlerimizin kalitesi sayesinde tüm Türkiye ve dünyadaki noktalarda bilinen büyük bir ergoterapi merkezi olma vizyonu ile hareket etmekteyiz. Lüks, modern ve konforlu bir ortamda güler yüzle ve sizlerin taleplerine en doğru ve en kaliteli şekilde çözüm getirecek birikime sahip yeterli eğitimleri almış ergoterapist ekibimizle sizlerin daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yaşaması noktasında yanınızda bulunmaktayız.

Çocuklarınızın psikososyal gelişimini yakından takip ederek potansiyellerini ortaya çıkarmalarına destek olmaktayız. Otizm, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi birçok durumda çocuklarınıza en kaliteli eğitimleri vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizim için çok önemlidir. Sizlerin sağlığınızı önemsiyoruz. Hizmetlerimizi ticari kâr amacı gütmeden yapıyor ve bütçenize uygun bir fiyatlandırma politikası izliyoruz. Merkezimiz, hijyen kurallarına uygun bir şekilde gün içerisinde sürekli temizlenmektedir. Zor zamanlarınızda ihtiyacınız olan dost elini sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR